Nasz produkt.

Garaże całoroczne ocieplane gdzie ścianka ma 10cm styropianu a dach 15cm styropianu to doskonałe rozwiązanie dla Twojego samochodu. W oparciu o opatentowane rozwiązanie ukrytych elementów nośnych w „płycie warstwowej” własnej produkcji, produkujemy ścianki z zewnątrz otynkowane a wewnątrz wykończone białą blachą. Dzięki temu uzyskujemy wysokiej jakości produkt za dużo mniejsze pieniądze aniżeli w budowie tradycyjnej. Garaż taki może służyć również jako warsztat, lakiernia, komórka, spiżarnia itp.

Sporym atutem jest niewątpliwie czas budowy, który zazwyczaj mieści się w jednym do maksymalnie dwóch dni. Najbardziej popularne rozwiązania to wykorzystanie do maksimum przepisów pozwalającym budowanie garaży bez pozwolenia do 35m2 z dachem płaskim – bo wychodzi cenowo najatrakcyjniej.

 Dachem tracimy 80% CIEPŁA – bez porządnie ocieplanego dachu nie ma efektu. Nasze obiekty ocieplane są porządnie : ściana 10cm, dach 15cm!

ŚCIANY produkowanych przez nas obiektów składają się z kilkunastu segmentów skręconych ze sobą. Każdy segment to kompozytowe połączenie drewna i stali co w wyjątkowy sposób wpływa na wysoką stabilnością oraz nośnością obiektu. Każdy panel z zewnątrz na blachę ocynkowaną jest tynkowany tynkiem akrylowym o ziarnistości 1.5mm. Od wewnątrz  ścianki wykończone są blachą ocynkowaną w kolorze białym – dzięki czemu wnętrze wygląda jasno i estetycznie. Ściany ocieplone są styropianem o grubości 10 cm.

   

DACH – konstrukcja drewniana, w dachach jednospadowych to belki impregnowane rozstawione co minimum 120 cm a w dachach dwuspadowych wiązary drewniane impregnowane także rozstawione co minimum 120 cm co spokojnie spełnia obciążenia śniegiem na 3 strefę opadową. W obydwu przypadkach dach jest ocieplany styropianem o grubości 15cm. Płaszcz dachu wykonany jest z blachy trapezowej lub blacho-dachówki w wybranym przez klienta kolorze. Wykończenia – obróbka dachu wykonana jest z blachy w kolorze do wyboru. Od wewnątrz sufit wykończony jest blachą trapezową białą co rozjaśnia wnętrze.

Pokrycia dachowe podstawowe – zobacz więcej kolorów

            

BRAMA – to przede wszystkich bramy Firmy Hormann, ocieplane, segmentowe i zazwyczaj z napędem.W ofercie posiadamy pełny asortyment bram ocieplanych Hörmann – największego producenta bram, drzwi i  napędów w europie.

 

Obiekty ocieplane charakteryzują się wieloma plusami w stosunku do obiektów nieocieplanych:

  • w zimę w obiekcie ocieplanym jest cieplej, a ogrzewając obiekt możemy cieszyć się ciepłym pomieszczeniem do całorocznej eksploatacji jako warsztat, biuro, pawilon, siłownia, itp.
  • wszystkie pojazdy, samochody, motocykle, kłady, maszyny, urządzenia, narzędzia, sprzęt itp. chowane do obiektu ocieplanego – dłużej są sprawne, nie ulegają tak szybkiej korozji przez wilgoć i spore zmiany temperatur .
  • przy izolacji poziomej nie występuje skraplanie się, (brak spadających kropli z sufitu) jest dużo mniejsza wilgotność.
  • w lato, w gorące dni wewnątrz obiektu panuje przyjemny chłód.
  • sam obiekt dzięki temu, że jest ocieplany charakteryzuje się dłuższą żywotnością.

Jak chcesz nas porównać to musisz to przeczytać:

Z pewnością trudno będzie porównać nasz produkt z każdym innym rozwiązaniem budynku ocieplanego, bo jak widać nasz produkt ma cechy których u innych producentów po prostu nie ma:

  • całkowicie schowana konstrukcja nośna w ściankach i dachu,
  • dach ocieplany 15cm styropianem,
  • ścianki ocieplane 10cm styropianem,
  • nasze ścianki przez swoje unikalne rozwiązanie znoszą większe ciężary i lepiej stężają cały budynek,
  • estetyka z zewnątrz i wewnątrz

Jaka cena?

W celu wykonania wyceny proszę o wypełnienie formularza poniżej…

Dla garaży na zgłoszenie - do 35m2 popularne wymiary na dwa auta to 590x590, 600x580, 610x570, 620x560

600 cm
580 cm
zaznacz co dodatkowo ma być w wycenie

DANE KONTAKTOWE

... proszę tu wpisać wszelkie dodatkowe informacje które chcą nam Państwo przekazać

… lub pisać w zapytaniu mailowym office@roanbud.pl podając :
imię ,nazwisko, telefon, miejsce montażu, wymiar budynku, ilość bram, jaki dach (jedno czy dwu-spadowy), kolorystykę i dodatki (np: orynnowanie, okno, drzwi, napęd do bramy itp).