Garaże z płyt Roanbud – co robimy?

Garaże ocieplane to doskonałe rozwiązanie dla Twojego samochodu. Konstrukcje, które tworzymy, powstają w oparciu o nasze własne opatentowane rozwiązanie techniczne. Jest nim specjalna płyta zbudowana na drewnianych elementach nośnych, ukrytych wewnątrz elementu. Ścianki mają izolację termiczną ze styropianu o grubości 10 cm. Płyty przeznaczone do pokrycia dachu są wyposażone w styropian o grubości 15 cm. Takie zwiększenie parametrów izolacyjnych wynika z faktu, że przed dach wydostaje się aż 80% ciepła. Garaże z płyt naszego pomysłu są lepiej izolowane i znacznie oszczędniejsze w eksploatacji.

Do atutów, jakimi wyróżniają się nasze garaże blaszane ocieplane, można zaliczyć również bardzo krótki czas montażu. Zazwyczaj konstrukcję wykonujemy w okresie 1-2 dni.

Dobra izolacja termiczna oraz przyjazne, ekologiczne materiały sprawiają, że nasze garaże tynkowane ze Śląska doskonale sprawdzą się też w roli magazynu, warsztatu, komórki czy spiżarni. Szerokiemu zastosowaniu konstrukcji sprzyja również estetyka ich wykończenia. Ścianki są otynkowane z zewnątrz i wykończone białą blachą od strony wewnętrznej.

Tanie garaże bez pozwolenia na budowę

Naszym Klientom proponujemy garaże bez pozwolenia. Montowane konstrukcje mają powierzchnię do 35 m2 i płaski dach. Zgodnie z prawem, budowa obiektu o takich parametrach nie wymaga urzędowej akceptacji. Jedynym warunkiem jest wykonanie wylewki fundamentowej. Wyeliminowanie kosztów uzyskania pozwoleń, a także zastosowanie starannie dobranych materiałów sprawiają, że garaże tynkowane Roanbud są znacznie tańsze od konkurencyjnych produktów.

Oferujemy konstrukcje o parametrach precyzyjnie dostosowanych do warunków działki oraz potrzeb Klienta. Garaże blaszane tynkowane czy garaże z wiatą budujemy w wymiarach, jakie określi Klient. Zamawiając garaż wolnostojący w naszej firmie, możesz skorzystać z formularza, który pozwoli Ci precyzyjnie określić wymiary pomieszczenia i dokonać wstępnej wyceny.

Elementy konstrukcyjne garażu

Garaże z płyt Roanbud to całoroczne garaże tynkowane wykonane z produkowanych w naszej firmie elementów konstrukcyjnych.

ŚCIANY obiektów składają się z kilkunastu segmentów skręconych ze sobą. Każdy segment to kompozytowe połączenie drewna i stali, co w wyjątkowy sposób wpływa na wysoką stabilność oraz nośność obiektu. Każdy panel z zewnątrz jest pokryty blachą ocynkowaną. Jej powierzchnia jest pokryta tynkiem akrylowym o ziarnistości 1.5mm. Od wewnątrz ścianki są wykończone blachą ocynkowaną w kolorze białym – dzięki temu wnętrze wygląda jasno i estetycznie. Ściany są ocieplone styropianem o grubości 10 cm.

   

DACH jest solidną i stabilną konstrukcją drewnianą. W dachach jednospadowych jej podstawę stanowią belki impregnowane, rozstawione minimum co 120 cm. W dachach dwuspadowych belki zastępują wiązary drewniane impregnowane, także rozstawione minimum co 120 cm. Takie rozwiązanie techniczne spełnia warunki dopuszczalnego obciążenia śniegiem dla 3 strefy opadowej. W obydwu przypadkach dach jest ocieplany styropianem o grubości 15cm. Płaszcz dachu jest wykonany z blachy trapezowej lub blacho-dachówki w wybranym przez klienta kolorze. Wykończenia – zewnętrzna powierzchnia dachu jest wykonana z blachy w kolorze do wyboru. Od wewnątrz sufit jest wykończony białą blachą trapezową, która rozjaśnia wnętrze.

 

Pokrycia dachowe podstawowe – zobacz więcej kolorów

            

BRAMA – to przede wszystkich bramy Firmy Hormann, ocieplane, segmentowe i zazwyczaj z napędem.W ofercie posiadamy pełny asortyment bram ocieplanych Hörmann – największego producenta bram, drzwi i  napędów w europie.

BRAMA – garaże blaszane tynkowane, w tym garaże z wiatą, są wyposażone w bramy firmy Hörmann– największego producenta bram, drzwi i napędów w Europie. To konstrukcje ocieplane, segmentowe i zazwyczaj zaopatrzone w napęd. W ofercie mamy pełen asortyment bram ocieplanych Hörmann.

Garaże blaszane ocieplane charakteryzują się wieloma zaletami w porównaniu z obiektami nieocieplanymi.

• Zimą w obiekcie ocieplanym panuje wyższa temperatura. Dodatkowe ogrzewanie pozwala cieszyć się ciepłym pomieszczeniem przez cały rok. Dzięki temu garaże – hale ocieplane można przeznaczać na warsztaty, biura, pawilony, siłownie, itp.
• Wszystkie pojazdy – samochody, motocykle, kłady, a także maszyny, urządzenia, narzędzia, sprzęt itp. chowane do obiektu ocieplanego – dłużej są sprawne. Chronione przed wilgocią i zmianami temperatury, nie ulegają tak szybkiej korozji.
• Przy zastosowaniu izolacji poziomej nie występuje skraplanie się wilgoci (brak spadających kropli z sufitu). Mniejszy jej poziom we wnętrzu sprzyja bezpiecznemu przechowywaniu różnych przedmiotów i materiałów oraz ogranicza rozwój pleśni. Mała wilgoć jest również przyjazna dla karoserii pojazdu.
• Latem wewnątrz obiektu panuje przyjemny chłód.
• Dzięki termoizolacji ocieplane garaże z płyt naszej produkcji charakteryzują się dłuższą żywotnością.

Jak chcesz nas porównać to musisz to przeczytać:

Z pewnością trudno będzie porównać nasz produkt z każdym innym rozwiązaniem budynku ocieplanego, bo jak widać nasz produkt ma cechy których u innych producentów po prostu nie ma:

  • całkowicie schowana konstrukcja nośna w ściankach i dachu,
  • dach ocieplany 15cm styropianem,
  • ścianki ocieplane 10cm styropianem,
  • nasze ścianki przez swoje unikalne rozwiązanie znoszą większe ciężary i lepiej stężają cały budynek,
  • estetyka z zewnątrz i wewnątrz

Jaka cena?

W celu wykonania wyceny proszę o wypełnienie formularza poniżej…

Dla garaży na zgłoszenie - do 35m2 popularne wymiary na dwa auta to 590x590, 600x580, 610x570, 620x560

600 cm
580 cm
zaznacz co dodatkowo ma być w wycenie
... proszę tu wpisać wszelkie dodatkowe informacje które chcą nam Państwo przekazać

… lub pisać w zapytaniu mailowym office@roanbud.pl podając :
imię ,nazwisko, telefon, miejsce montażu, wymiar budynku, ilość bram, jaki dach (jedno czy dwu-spadowy), kolorystykę i dodatki (np: orynnowanie, okno, drzwi, napęd do bramy itp).